Գևորգ Պապոյանը և Վահագն Ալեքսանյանը վերանշանակվել են ՔՊ-ի վարչության փոխնախագահի պաշտոններում
Գևորգ Պապոյանը և Վահագն Ալեքսանյանը վերանշանակվել են ՔՊ Կուսակցության վարչության նախագահի տեղակալի պաշտոններում։ Այս մասին հայտնել է էկոնոմիկայի նախարար Գևորգ Պապոյանը իր ֆեյսբուքյան էջում։
«Սիրելի հայրենակիցներ, հայտնում եմ որ «Քաղաքացիական պայմանագիր» կուսակցության Վարչության նախագահ Նիկոլ Փաշինյանի որոշմամբ ես և Վահագն Ալեքսանյանը վերանշանակվել ենք Կուսակցության Վարչության նախագահի տեղակալի պաշտոններում։ Շնորհակալություն եմ հայտնում Կուսակցության Վարչության Նախագահին կուսակցական այս պատասխանատու պաշտոնը կրկին ինձ վստահելու համար, իսկ մեր Կուսակցականներին և համակիրներին խոստանում եմ առավելագույն ջանքեր գործադրել Կուսակցության զարգացման, գաղափարների տարածման և ծրագրերի իրականացման գործում՝ հանուն Հայաստանի Հանրապետության հարատևության և խաղաղության ու ժողովրդի իշխանության ամրապնդման»,- գրել է Պապոյանը։